Загально відомий факт, що тюльпани стали головними зірками весняних клумб та різноманітних квіткових дизайнів. Вони заслужили це визнання своїм прекрасним різнобарвним цвітінням та пристосованістю до наших умов. Вирощуванням цих красенів, займаються не лише любителі а й професійні квітникарі, які обрали для себе таку прекрасну й водночас кропітку працю. Професійні квітникарі знають, що для хорошого результату необхідно створити сприятливі умови та придбати якісний посадковий матеріал.

Цибулини тюльпанів гуртом для вигонки

Хочемо наголосити, що для хорошого урожаю необхідно дотриматись декількох основних правил :

1.Наявність приміщення для зберігання цибулин, із хорошою циркуляцією та доступом свіжого повітря.

2. Підготувати якісний та свіжий субстрат для вигонки в ящиках, чи підібрати потрібну формулу розчину у разі гідропонної вигонки.

3. Створення умов для охолодження із можливістю постійного підтримування необхідного температурного режиму.

4. Обладнати теплицю системою вентиляції та циркуляції повітря, та продумати систему поливу.

5. І найголовніше – придбати якісний посадковий матеріал.

Цибулини тюльпанів напряму з Голандії

Компанія «Golden Flowerbulbs» співпрацює з голандськими виробниками. Що забезпечить Вам гарантії якісного сертифікованого товару, який відповідає всім міжнародним стандартам.

Придбавши цибулини тюльпанів оптом для вигонки в нашій компанії, Ви гарантовано отримаєте хороший результат. Адже це наше головне завдання ! Ми пропонуємо нашим клієнтам постійний супровід в процесі вигонки, надаємо усі необхідні рекомендації та станемо Вашими надійними помічниками на всіх етапах вигонки.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання, або бажаєте зробити замовлення – телефонуйте нам, ми з радістю з Вами познайомимось та відповімо на всі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *