Рекомендації по вигонці цибулин нарцисів

В даній статті ми розкажемо про тонкощі вигонки нарцисів в теплиці. Дотримуючись цих простих правил Ви отримаєте відмінний результат та хороше цвітіння цих прекрасних квітів.

Вигонка цибулинних рослин-це популярний прийом в квітникарстві, що забезпечує всі необхідні умови для рослини, при яких період цвітіння настає значно раніше, ніж в природних умовах.

Багаторічний досвід роботи Golden Flowerbulbs  з Голландськими виробниками дозволяє надавати нашим клієнтам дієві рекомендації по вигонці цибулин.

Охолодження цибулин нарцисів

Період охолодження є дуже важливим етапом в вигонці нарцисів. Тривалість охолодження ‘Tеte-A-Tеte’ в горщику залежить від часу посадки і бажаного часу цвітіння.

Якщо цибулини були посаджені на початку листопада для цвітіння в березні або квітні, охолодження потрібно проводити при зниженні температури від 7 ° C до 0,5 ° C. Налаштуйте температуру охолодження по довжині паростка. Пам’ятайте, що не потрібно знижувати температуру нижче 0 ° C через можливе ушкодження. Зверніть увагу на будь-які температурні коливання, тому що це може вплинути на розвиток різних захворювань.

Охолоджувати цибулину яка була посаджена в кінці листопада, для цвітіння в березні потрібно протягом тринадцяти-чотирнадцяти тижнів при 5 ° С. Якщо цибулини садять в кінці грудня для цвітіння в квітні, період охолодження повинен триває протягом 12-13 тижнів при 5 ° С.

Вологість в теплиці при вигонці нарцисів

Для хорошого врожаю, нарцисам потрібна висока вологість. Підтримуйте рівень вологості в теплиці вище 90%.

Бажано встановити теплоізоляцію в теплиці. Корисними є: фольга, бульбашкова плівка, трубчаста фольга і різні типи екранів. Ізоляція необхідна, особливо у випадку морозу і при використанні нагрівання гарячим повітрям, для підтримки вологості на належному рівні. Через забруднення ізоляції відбувається втрата яскравого світла. Це збільшує ймовірність захворювань. Ризик зараження хворобами особливо присутній при більш високих температурах в лютому.

Якщо ви маєте бажання розпочати квітковий бізнес, спробувати вигонку нарцисів а також інших цибулинних рослин і купити цибулини нарцисів оптом з Голландії, ми будемо раді Вам допомогти а також надати всю необхідну інформацію для замовлення та вигонки нарцисів. Пишіть нам на вайбер або телефонуйте за вказаними номерами на сайті. Ми з радістю Вас проконсультуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!