16 – 18 квітня відбулася Flower Expo Ukraine 2019

Flower Expo Ukraine – спеціалізована виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну і флористики в Україні. В даний момент, саме ця виставка є одним з головних подій, пов’язаних з квітковою тематикою. У 2019 нова Київська виставка в черговий, тринадцятий раз, порадувала підприємців з усієї України та Європи різноманіттям представників квіткового бізнесу, допомогла налагодити безліч контактів і обмінятися корисним досвідом.

13 виставка Flower Expo Ukraine: як це було?

Захід об’єднує безліч українських і міжнародних компаній з 2006 року. За цей час Flower Expo Ukraine заслужено зміцнився на позиції найважливішої події в форматі В2В, що охопила весь квітковий і садівничий бізнес Східної Європи.

Уже 13 років компанії з України і Євросоюзу зустрічаються у Києві щоб відзначити своє місце на квітковому ринку. Участь в цій виставці – це можливість заявити про себе, розповісти і дізнатися про нововведення, обмінятися корисними зв’язками і контактами. Саме подібні зустрічі дозволяють першими дізнатися про новини сфери, різних інноваціях, економічно важливі зміни і прогнозах.

У новій експозиції також брала участь компанія «Haakman Flowerbulbs B.V.», – активний учасник виставки з самого її заснування. Цього року році фірма відсвяткувала велику і важливу дату – 80-ти річний ювілей. Вже другий рік ми, «Golden Flowerbulbs», є офіційним представником компанії в Україні і, під керівництвом «Haakman Flowerbulbs B.V.», спільно беремо участь в Flower Expo Ukraine.

Що в цей час відбувалося в Голландії?

«Haakman Flowerbulbs B.V.» – це справжні фахівці в сфері тюльпанів. Компанія пропонує сучасний широкий асортимент тюльпанів, в який входять популярні і випробувані у виробництві рослини. Крім уже затребуваних сортів, фірма постійно радує дивовижними новинками, що вражають своєю різноманітністю і також швидко отримують заслужену популярність на квітковому ринку. Завдяки такій можливості вибору, в «Haakman Flowerbulbs B.V.» бажане знайде як невеликий, так і великий споживач.

За довгі роки свого існування, фірма знайшла ідеальну формулу, яка гарантує якість продукції і уважний, надійний сервіс. У «Haakman Flowerbulbs B.V.» ретельно стежать за кожною цибулиною тюльпана. Перед відправкою клієнтам, всі партії цибулин тестуються і відбираються тільки кращі з кращих, – ті, що будуть продуктивно рости і радувати око своєю витонченістю.

Компанія також щорічно проводить великий захід –
«Tulip Trade Event». У цьому, ювілейному для фірми році, подія виявилася особливо вражаючим. «Haakman Flowerbulbs B.V.» представили кращі зразки тюльпанів і поділилися їх квітучим різноманітністю зі своїми колегами, які приїхали з усього світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *