Трохи з історії. Тюльпан Тріумф вважається найбільш різноманітний і численний клас. В даний час мають велику популярність серед квітникарів. Сорт був виведений на початку 20 століття, шляхом схрещування гібрида Дарвіна і раннього, в результаті – квітка з келихоподібними бутонами. Сьогодні 50% Голландських плантацій зайняті саме цим видом, щорічно відсоток зростає. Тюльпан Тріумф розмножується вегетативним способом, за допомогою відсаджування дочірніх цибулин.

Тюльпани Тріумф – каталог популярних сортів

До вашої уваги представляємо найпопулярніші сорти даного класу.

 • Тюльпан Flaming Flag (фламінго Прапор) – середньо квітучий сорт, на українському ринку з’явився в 2007 році, рослина поєднає в собі насичено білий колір і фіолетовий. Висаджувати можна на освітлену ділянку. Підходить на вигонку або зріз. Насолоджуватися цвітінням ви зможете протягом 10 днів, кінець квітня – початок травня.

  тюльпаны триумф купить

 • Тюльпан Candy Prince – ніжно ліловий відтінок, яйцевидної форми, даний вид активно застосовується для вигонки, через міцні стеблі. Висота рослини до 25 см, розкриті бутони – 10 см.

 • Ronaldo (Рональдо) – темно фіолетового відтінку, цвітуть в квітні, однокольорові, бутони класичної форми.

 • Тріумф Strong Gold «Тверде золото» – насичений, олійно – жовтий відтінок, сорт виведений в 1989р. Стебло виростає до 45 см. Стійкі до дощів і вітрів, з легкістю перенесуть перші весняні заморозки. Золоте придбання для квітникарів!

 • Barcelona (Барселона) – яскравий бутон класичної форми, має соковитий лілово – червоне забарвлення, досягає до 60 см, зацвітає в травні. Полив – помірний.

 • Тріумф Purple Flag – бузковий з рожевим відтінком, відмінна риса – стійкий до різних хвороб. Підходить на зрізання. Форма чашечки – закруглена.

 • Тюльпан Royal Virgin – класичний білий окрас. Висота до 45 см, середня швидкість росту.

 • Tulip Alibi – чашоподібна форма бутона, колір бузку. Відмінно розмножується, чудова вигонка. Бажана покупка для садівників! Купити цибулини тюльпанів оптом даного класу Ви можете через наш онлайн каталог.

 • Tulip Happy Generation – біла квітка з малиновими смугами, підстава жовте. Висота 45 см. Стійкий до шкідників і погодних умов.

 • Тюльпан Washington (Вашингтон) – неповторне поєднання жовто – оранжевого кольору і яскраво – червоного пір’я. Чарівно великий бутон на прямостоящих стеблі. Завдяки цьому сорту квітникарі в своєму саду можуть створити справжню веселку!

Як бачите вибір в нашому магазині величезний. Купити цибулини тюльпанів оптом не важко! Роблячи оптову закупівлю Ви тим самим економите свій бюджет для розвитку власного бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!