Весняна квітка гіацинт – в перекладі з грецького «квітка дощу», цибулинний рід рослини, цвіте навесні, цибулини гіацинтів виростають до тридцяти сантиметрів, мають приємний солодкий аромат. Батьківщиною рослини називають південну Азію, Північна Африка, Близький Схід.

Найпопулярніші види: Східний, Литвинова, Закаспійский, а гамма кольорів величезна, білий, червоний, жовтий, блакитний, фіолетовий і багато інших відтінків. Розрізняються за формою, махрові і прості. Також можна поділити за термінами цвітіння – пізні, ранні, середні.

На сьогодні, налічується близько тридцяти видів і п’ятсот сортів цієї рослини. В інтернет магазині goldenflowerbulbs, Ви можете купити цибулини гіацинтів оптом.

Цибулини гіацинтів оптом – особливості вирощування.

Кожна рослина вимагає догляду до нього, теплолюбивий гіацинт не є винятком. Дотримуйтесь чітких рекомендацій по догляду за квітами і тоді кожен сезон Ви будете отримувати весняні квіти.

Рекомендації:

  • Вибір цибулини. Без ушкоджень, щільна, велика, подивіться чи немає заражень у вигляді грибка або гнилі. Вага не менше 80 грамів, діаметр 5 см.

  • Підготовка ґрунту. Перекопайте грядку і додайте добриво.

  • Посадка. Час вересень – жовтень, зробіть лунки глибиною на 3.0 – 3.5 розміру більше ніж посадковий матеріал, на дно рекомендуємо насипати піску (хороший дренаж). Глибина до 15 см.

  • Освітлення. Яскраве, тепле і сонячне, не більш 12 годин на день.

  • Полив. Регулярний, теплою, відстояною водою. Важливий момент, від лійок краще відмовитися, якщо вода потрапить на листя рослини, почнеться загноєння. Обприскувати заборонено!

  • Посадка. Не саджайте цибулини близько один біля одного.

Рослині теж властиво хворіти, і цибулини гіацинтів не є винятком. Найчастіше, вони страждають від бактеріального захворювання (гниль) або грибкового (надземна частина покривається нальотом), перші ознаки – це смужки на листях, плями, квітка гниє, сохне та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *