Тюльпани прикрашають сад, клумбу біля будинку, міські парки та багато інших місць де ми з Вами буваємо. Нескінченне різноманіття сортів, розмірів і форм задовольнять будь-якого садівника. Сьогодні вибір тюльпанів величезний: ранньоквітучі (прості і махрові), середньо квітучі (Тріумф, Дарвінові гібриди), пізньо квітучі (багатобарвні, піоновідние, лілієквіткові, попугайні та інші) гібриди і дикорослі (Кауфмана, Грейга), в загальному існує три тисячі сортів тюльпанів. А яке розмаїття квітів білі, жовті, фіолетові, чорні, червоні! Перед тим як купити цибулини тюльпанів оптом для вигонки, ознайомтеся з особливостями та правилами посадки, помилками в вирощуванні.

Цибулини тюльпанів оптом для вигонки в Україні

Вигонка – це вирощування квітів швидким способом, незалежно від сезону (квіти вирощуються до таких свят як восьме березня, Новий рік, День Святого Валентина, Різдво) спеціально створюється штучний клімат для цибулин. Коли Ви отримуєте букет тюльпанів взимку, це означає, що було проведено ряд заходів, для того щоб рослини зацвіли поза сезоном. Головні правила, яких необхідно дотримуватися:
  1. Розмір цибулини. Бажано щоб вони були великі, щільними, сухими та без плям;
  2. Ознайомитися з особливостями сорту. Висота, розмір, колір, форма залежить від виду;
  3. Створіть комфортні умови для вигонки. Цвісти рослинам взимку, це для них свого роду стрес, потрібно створити умови, наближені до природних.
  4. Температурний режим, вологість повітря в період охолодження і вкорінення;
  5. Дотримуйтесь технологію вигонки і умови зберігання квітів;
Де купити? І як не потрапити на неякісний товар? На сьогодні перед Вами відкривається великий вибір місць де можна придбати товар для бізнесу, наприклад, базар (будьте уважні, Вам можуть продати замість заявленого сорту – інший, або рослини виявляться зараженими). Спеціалізований магазин (ціна, значно вище ніж у виробника). Інтернет магазин «Golden Flowerbulbs» співпрацюємо з Голландськими виробниками. Основний принцип нашої компанії – хороша якість, величезний асортимент, кращі ціни, гнучкі системи знижок, дбайлива професійна доставка! Рекомендуємо купити цибулини тюльпанів оптом для вигонки на пряму у виробника! Компанія «Golden Flowerbulbs» здійснює доставку цибулини тюльпанів для вигонки (посилання) з Голландії, оптові партіїї в великі міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Рівне, Луцьк та інші . Вибір за вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *