Нарцис – красива, невибаглива, цибулинна рослина з сімейства Армаліссових. Садівники дуже люблять цей вид квітки, тому що нарциси абсолютно не вимогливі до умов вирощування, їм не страшні заморозки, можуть рости в тіні, кожен сезон не вимагають пересадки з місця на місце, цвітіння починається навесні і радує до самого літа!

Сьогодні селекціонери виводять щороку близько 200 нових сортів, світовий ринок налічує вже понад тридцять тисяч, різноманітні форми, яскраве забарвлення і неповторний насичений аромат! Цікавий факт. В Україні існує «Долина нарцисів» розташована в Карпатах, і занесена в міжнародну мережу «Заповідники ЮНЕСКО». Щорічно на початку травня, будь-який  може подивитися на це диво природи! Фірма Golden Flowerbulbs пропонує Вам купити цибулини нарцисів оптом. Посадковий матеріал імпортується в Україну безпосередньо зі складу Голландії.

Купити цибулини нарцисів оптом

Важко уявити улюблений сад навесні без нарцисів. Це сонячні, тендітні рослини з яскравою палітрою кольорів, підкорюють серця садівників і любителів. Цибулини можуть зберігатися в землі до восьми років. Наш онлайн каталог зібрав наступні сорти: махрові, трубчасті, корончасті, мініатюрні, багатоквіткові, дикорослі.

Особливості вирощування:

  • Рекомендуємо висаджувати з вересня по жовтень;
  • Ніколи не додавайте в ґрунт свіжий гній, це приверне шкідників;
  • Доглядайте. Підгодовуйте мінералами, видаляйте бур’яни і раз в 5 років проріджують цибулини;
  • Помірний полив;
  • Зимостійкі, але якщо Ви бачите що на ділянках мало снігу, краще зробити профілактичне укриття;

Купити цибулини нарцисів оптом Ви можете різної форми, наприклад: круглої, видовженої, яйцевидної, загостреною вгорі. Посадковий матеріал доставляється безпосередньо з Голландії, Бережна професійна доставка забезпечує доставку якісного товару клієнту. Доставляємо в великі міста України, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Луцьк, Київ. Тільки оптова закупівля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!